Підписатися на RSS

Наша гордість

Корпалюк Ганна учениця 1 класу . Протягом навчання зарекомендувала себе здібною ученицею. До навчання ставиться старанно, всебічно розвинена. Любить читати художню літературу, малювати. Брала участь у конкурсі "Колосок". Голова родини "Зернятко"

/Files/images/DSCN3420.jpg

Ковальчук Анастасія. Навчається в 4 класі. Зарекомендувала себе як дисциплінована, працелюбна, активна учениця. Користується авторитетом та повагою серед однокласників. Голова родини "Веселунчики" . Сумлінно ставиться до праці та своїх обов'язків.

/Files/images/DSCN3424.jpg

Висілик Анастасія. Навчається в 4 класі.Відповідальна, активна, врівноважена. Користується авторитетом та повагою серед однокласників. Бере активну участь у конкурсах «Колосок», «Кенгуру» та проведенні родинних і загальношкільних свят. Сумлінно ставиться до праці та своїх обов'язків.

/Files/images/DSCN3425.JPG

Висілик Вікторія - учениця 7 класу. На уроках завжди організована, уважна; у взаєминах з учителями і ровесниками завжди виявляє повагу і взаєморозуміння; має навички культури поведінки; користується авторитетом у класі, не пропускає занять без поважних причин.

/Files/images/DSCN3432.jpg

Ткач Руслана - учениця 7 класу..Відповідальна, активна, врівноважена. Користується авторитетом та повагою серед однокласників. Бере активну участь у конкурсах «Колосок», «Кенгуру» та проведенні родинних і загальношкільних свят. Сумлінно ставиться до праці та своїх обов'язків.

/Files/images/DSCN3430.jpg

Довбиус Наталія - учениця 7 класу. Відповідальна, активна, врівноважена. Користується авторитетом та повагою серед однокласників. Бере активну участь у конкурсах «Колосок», «Кенгуру» та проведенні родинних і загальношкільних свят. Сумлінно ставиться до праці та своїх обов'язків. Активний учасник художньої самодіяльності.

/Files/images/DSCN3434.jpg

Олійник Андрій - учень 7 класу. Оганізований, уважний; у взаєминах з учителями і ровесниками завжди виявляє повагу і взаєморозуміння; має навички культури поведінки; користується авторитетом у класі, не пропускає занять без поважних причин. Андрій бере активну участь у конкурсах "Кенгуру" , "Колосок" та інші.

/Files/images/DSCN3437.jpg

Ткачук Віктор - учень 7 класу. Організований, уважний; у взаєминах з учителями і ровесниками завжди виявляє повагу і взаєморозуміння; має навички культури поведінки; користується авторитетом у класі, не пропускає занять без поважних причин. Віктор бере активну участь у конкурсах "Кенгуру" , "Колосок" та інші.

/Files/images/DSCN3435.jpg

Флерчук Богдан - учень 9 класу. На уроках завжди організований, уважний; у взаєминах з учителями і ровесниками завжди виявляє повагу і взаєморозуміння; має навички культури поведінки; користується авторитетом у класі, не пропускає занять без поважних причин. Богдан бере активну участь у конкурсах "Кенгуру" , "Колосок" , "Левення" ім. П. Яцика та інші. Неодноразово ставав призером районних етапів конкурсів та олімпіад.

/Files/images/DSCN3440.jpg

Мицак Мирослав - є кращим учнем у 6 класі. Обізнаний з правилами для учнів, завжди їх дотримується; на уроках завжди організований, уважний; у взаєминах з учителями і ровесниками завжди виявляє повагу і взаєморозуміння; має навички культури поведінки; користується авторитетом у класі, не пропускає занять без поважних причин. Мирослав бере активну участь у конкурсах "Кенгуру" , "Колосок" та інші..

/Files/images/DSCN3426.jpg

Учком ДЮО "Родина"

/Files/images/DSCN3446.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 583

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.