Підписатися на RSS

Історія закладу освіти

В 1887 році за кошти церкви та прихожан села була побудована церковно-приходська школа. Школа була глиняно-дерев’яна з ганком з металевою покрівлею. В ній було дві класні кімнати та вчительська. В той час в двох шкільних кімнатах було три класи, в яких навчалися 20-25 дітей більш заможних селян. Діти прихожан навчалися грамоти під керівництвом нашого односельчанина Кульчицького Євмена Григоровича та дяка села Заремби Нестора.

Зразу ж після встановлення Радянської влади в с. Коричинці 1917 року була організована початкова школа з 3-х класів. Навчання проходило під керівництвом одного вчителя Кульчицького Євмена, який завідував початковою школою до 1931 року.

В 1927 році в початковій школі було вже 4 класи, де працювали 4 вчителі: Вігнер О.П., Кульчицький Є.Г., Ковтонюк Л.Г., Кульбачний К.А.

За період навчання в школі з 1917 по 1927 рік початкову школу закінчили 40% всієї кількості дітей шкільного віку.

Починаючи з 1927 до 1931 року, початковою школою було охоплено майже 100% дітей шкільного віку.

Багато колишніх учнів початкової школи стали видатними людьми. Дудник П.Т. був заступником міністра освіти, Корда С.І. - інженер текстильної промисловості, Кульбачний Ф.А. – інженер-геолог, Кульчицька Н.Є. – доцент-хімік, Фриз Ф.Ф. – начальник політвідділу південно-західної залізниці, Захарчук П.І. – доктор сільськогосподарських наук, Юхимчик М.П. – колгоспний раціоналізатор в галузі вдосконалення машин.

В 1931 році організована семирічна школа, директором якої був Кульбачний К.А., працювало 9 вчителів.

З 1934 по 1941 рік закінчили школу приблизно 235 учнів. За цей час значно зміцніла матеріальна база школи.

Навчання проходило в двох приміщеннях на віддалі 400 метрів.

Директорами школи в той час працювали Гуляс Костянтин, Биковський Анатолій, Такзей Іван, Шмаровоз Олександр.

Дослідні ділянки вперше в школі організовано в 1940 році при директорові Такзею М.М.

З початком Великої Вітчизняної війни навчання в школі перервалося.

Відновилося навчання з березня 1944 р. після звільнення території Вовковинецького району від німецьких окупантів.

Спочатку було організовано 6 класів, директором була Романова Л.Л.

В той час не всі діти мали змогу відвідувати школу, тому матеріальне становище багатьох сімей було незадовільним.

В 1946 році був перший випуск учнів 7 класу.

З 1946 по 1952 рік в семирічній школі було по 2-3 паралельні класи.

Станом на 1950 рік все населення села мало можливість навчати своїх дітей не тільки в семирічній, а й в середній школі та у вищих навчальних закладах.

З 1947 року директором школи працював Мельничук І.Л.

В 1950 році перекрито дах великого будинку соломою.

В 1952-55 рр. збільшився потік учнів з навколишніх сіл: Галузинець, Новостріївки, Городища, Згарка, Нової Гути, Нового Майдану. Тому виникла потреба у відкритті середньої школи.

З 1952 року семирічна школа перетворилася в середню.

Перший випуск учнів школи на атестат зрілості відбувся в 1955 році.

В зв’язку з тим, що мало було приміщень, навчання проводилось в дві зміни. В 1955 році правлінням колгоспу „Більшовик” для потреб школи було продано приміщення контори колгоспу, за рахунок чого збільшилось три класні кімнати для учнів, а в той час навчалося 350 учнів.

Правлінням колгоспу та дирекцією школи закуплено житло у громадян для гуртожитку. При школі в цей період відкрито магазин-ларьок, який забезпечував учнів та вчителів школи книгами, зошитами, канцелярськими товарами, кондитерськими виробами, хлібом та іншими товарами першої необхідності.

В 1962 році при школі було відкрито їдальню, в якій учнів з віддалених сіл забезпечували двохразовим харчуванням, а дітей сиріт і напівсиріт безкоштовно харчували за рахунок держави.

Середня школа в селі існувала до 1962 року. У середній школі щорічно навчалось 400-450 учнів.

У 1-7 класах навчалось по 70-80 учнів (були паралельні класи), було по 2 дев’ятих, десятих класів. А перший випуск учнів на атестат зрілості відбувся в 1955 році.

Навчання проходило в трьох старих будинках, два з них дореволюційної забудови. Учні навчалися в дві зміни. Класні кімнати в вечірній час освітлювалися гасовими лампами, які висіли на стінах.

Учителі переходили на уроки з приміщення №1 до приміщення №2 на відстані 400 м. при різних погодних умовах і своєчасно з’являлися на уроки. В середній школі добре була поставлена вся навчально-виховна робота.

В селі для учнів 8-10 класів, які приходили з інших сіл, було організовано 4 гуртожитки в найнятих квартирах.

З випускників 10-х класів 80 % здобули вищу і середню спеціальну освіту.

Багато випускників займають керівні посади.

З 1962 року в селі працює 8-річна школа. В школі залишилися всі 26 учителів, які працювали в середній школі.

В 1963 році при школі організовано вечірні класи (9, 10, 11 кл.) і 4 групи продовженого дня. Харчування дітей здійснювалося за рахунок бюджетних грошей і шефської допомоги місцевого колгоспу.

В середній школі працювали вчителі за спеціальностями:

Заверюха Л.А. – фізика, вища освіта;
Заверюха Н.Г. – рос.мова, вища освіта;
Корда Н.М. – укр.мова, вища освіта;
Рудман А.С. – математика, вища освіта;
Рудман Р.М. – фізика, вища освіта;
Тертична Г.В. – хімія, вища освіта;
Масна Т.І. – історія, вища освіта;
Мельничук І.Л. – історія, географія, вища освіта;
Прокопова М.М. – рос.мова, вища освіта;
10. Миро ненко І.В. – іноземна мова, вища освіта;

11. Кушнір М.Ф, - фізкультура, середня спеціальна освіта;

12. Козак В.П. – співи, середня спеціальна освіта;

13. Романова Є.Х. – іноземна мова, середня спеціальна освіта;

14. Романова Л.Л. – рос.мова, учительський інститут;

15. Бел якова Н.П. – рос.мова, вища освіта;

16. Нагорна О.Г. – початкові класи, середня спеціальна освіта;

17. Слюсарська Г.І. – початкові класи, середня спеціальна освіта;

18 Побережнюк М.П. – початкові класи, середня спеціальна освіта;

19. Кримська Г.. – початкові класи, середня спеціальна освіта.

В 1967 році, в зв’язку із збільшенням кількості учнів та аварійними приміщеннями старих шкіл, виникла проблема будівництва нової школи. Це питання було винесено на загальні збори колгоспу, де і було прийнято рішення про будівництво нової двоповерхової цегляної школи з котельнею та центральним водяним опаленням. Будівництво школи було розпочато головою колгоспу Ходаніцьким М.А., головою сільської ради Ратичем П.В., директором школи Зеверюхою Л.А. Подальше будівництво школи проводив голова колгоспу Локазюк М.О.

Школу було відкрито в 1971 році. Вартість приміщення школи 264 тис. крб..

Школа розрахована на 320 місць. Навчання в школі проходило за кабінетною системою. Були обладнані кабінети фізики, хімії, української мови, російської мови, математики, іноземної мови, майстерня на 25 місць.

Гарячим харчуванням охоплено 100% учнів. Їжа приготовляється на шкільній кухні. Їдальня розрахована на 100 посадових місць.

З 1969 року при школі працює консультаційний пункт заочного навчання при Деражнянській середній школі, а з 1975 року – при Хмельницькій заочній школі.

Вся молодь села має середню освіту. Середню освіту в заочній школі здобули і старші (керівників різних ланок виробництва).

В зв’язку з тим, що молодь села після закінчення школи вибуває в М. Хмельницький працювати на заводи, у школі зменшилась кількість учнів до 55 чоловік.

Учителі школи за період з 1960 року по 1983 рік вийшли на пенсію по віку в кількості 18 чоловік. Характерно для школи те, що педколектив складався з місцевих учителів в кількості 80-90% за весь період існування школи.

Працювали в школі аж до виходу на пенсію вчителі: Масна Т.І., Корда Н.М., Завірюха Н.Г., Кримська Г.С., Прокопова М.П., Мельничук М.М., Кухар М.І., Кухар Г.М., Романова Л.Л., Нагорна О.Г., Сорока М.П., Бондар С.М.

В 1998 – 2002 роках працюють в школі учителями бувші випускники школи: Корда Л.С. – вища освіта, вчитель української мови, Чубатько Л.Л. – вища освіта, вчитель зарубіжної літератури та російської мови, Грузевич Л.В. – вища освіта, вчитель початкових класів, Нагородня С.В. – вища освіта, вчитель початкових класів, Прокопенко О.О. – вища освіта, вчитель української мови, Добжанська О.А. – вища освіта, вчитель історії, Яворська Г.О. – освіта середня спеціальна, вихователь, Дудник С.Л. – освіта вища, педагог – організатор , Ткалич С.П – вища освіта , вчитель початкових класів.

З 1984 року (1 січня) в школі діє комплекс „Школа-дитсадок”. Половина шкільного приміщення, яке вільне було заповнене колгоспними яслами. Вихователем працює Яворська Г.О. – бувша учениця школи, освіта середня спеціальна (педучилище). В 1993 році директором школи Мазуренко Л.А. було здійснено заміну покрівлі школи

Директори школи:

Кульбачний Кузьма – 1-й директор

Гуляс Костянтин

Биковський Анатолій

Такзей Іван

Шмаровоз Олександр

1944р. – Романова Л.Л.

1947р. – Мельничук І.Л.

1951 р. – Завірюха Л.А.

1952 р. – Мельничук І.Л.

1954 р. – Мельник І.І.

1956 р. – Москаленко М.

1957 р. – Тертична Г.В.

з вересня 1957 р. – Бабійчук В.П.

1960 р. – Завірюха Л.А.

1987 р. Погребняк В.В.

1990 р. – Завірюха Л.А.

1991 р. – Бондар А.І.

з 1992 р. до 2002р. – Мазуренко Л.А.

з 2002 р. – Римар Р.Л.

За понад 30 років експлуатації приміщення та матеріальна база школи ( 2002 р. ) суттєво прийшла у непридатність . Насамперед потрібно ремонтувати опалювальну систему школи , оскільки впродовж 2000 – 2002 років взимку школа практично не опалювалась. Тому в жовтні – листопаді 2002 року було проведено заміну теплотраси , а також капітальний ремонт опалювальної системи в приміщені самої школи. Вартість виконаних ремонтних робіт становила 17 тисяч гривень. Проте котельня школи залишалась не відремонтована.

Також восени 2002 року розпочалась співпраця Коричинецької ЗОШ І – ІІ ступенів з українським фондом соціальних інвестицій. Для впровадження мікро проекту «Коричинецька ЗОШ І – ІІ ступенів» жителями села було зібрано і перераховано на рахунок УФСІ 6430 грн., що становило 2% вартості мікро проекту. До складу ініціативної групи по збору коштів на впровадження мікропроекту входили: Добжанська Г.Я. – голова села, голова місцевої агенції по впровадженню мікро проекту; Римар Р.Л. – директор школи; Якимовська В.М. – вчитель початкових класів; Пекна Т.В. – технічний працівник. Відповідно восени 2002 , взимку 2003 року була розроблена проектно-кошторисна документація.

З власної ініціативи Добжанська Г.Я. звернулась до президента фонду «Україна – дітям» Людмили Кучми з проханням виділити для впровадження мікро проекту УФСІ кошти, на що була дана позитивна відповідь, і наприкінці грудня 2002 року на спеціальний рахунок було перераховано 26 тисяч гривень. Дані кошти в свою чергу були перераховані на рахунок УФСІ , що становило ще 8% вартості мікро проекту, а за залишок було придбано для школи комп’ютер вартістю приблизно 4 тисячі гривень.

На жаль влітку 2003 року не розпочались ремонтні роботи за сприянням УФСІ. Тому було тільки частково відремонтовано за кошти РАЙВО котли котельні школи у вересні 2003 року.

З 1 жовтня 2002 року було відновлено посаду завуча школи (0,5 ставки) , на яку було призначено Чубатько Л.Л.

З 1 жовтня 2003 року було введено посаду завгоспа школи (0,5 ставки), а також 0,5 ставки педагога- організатора . Добжанського

А.В. – призначено завгоспом школи , а Римар О.А. – педагогом – організатором, яка виконувала функціональні обов’язки до серпня 2004 року. З вересня 2004 року педагогом – організатором в школі працює Дудник С.Л.

В травні 2004 року розпочались ремонтні роботи на впровадження мікро проекту «Коричинецька ЗОШ і – ІІ ступенів» за сприянням УФСІ (українського фонду соціальних інвестицій). Перемогу у тендерній пропозиції на виконання ремонтних робіт отримало будівельне підприємство «Райагробуд» м. Деражня. Дане будівельне підприємство не завжди якісно виконувало будівельні роботи, а також не дотримувалось термінів вказаних у договорі. Тому ремонтні роботи проводились до кінця вересня 2004 року.

За сприянням УФСІ було виконано такі роботи: заміна вікон і дверей у котельні школи; заміна електричної проводки та світильників у котельні школи; заміна котлів із всією обв’язкою у котельні школи; заміна між класних перегородок в приміщені школи на 2 поверсі; заміна електричних світильників у всіх класних кімнатах на люмінесцентні; заміна електричної проводки на 2 поверсі в приміщенні школи; заміна вікон на метало пластикові у кількості 66 штук( весь 2 поверх, а також центральна сторона 1 поверху); встановлені водовідвід; зроблено відмостку навколо школи; замінено полотна дверей у класні кімнати на 2 поверсі приміщення школи; штукатурка , побілка, фарбування тощо.

Також за сприянням УФСІ для школи було придбано обладнання , а саме: 2 комп’ютера з принтером, музичне стереофонічне обладнання (підсилювач з колонками, синтезатор «Ямаха», 3 мікрофони, музичний центр «Самсунг»).

Вартість мікро проекту УФСІ «Коричинецька ЗОШ І – ІІ ступені» становила 250 тисяч гривень.

З 2003 року по 2008 рік за позабюджетні кошти для потреб школи було придбано: факс-модем, сканер, флеш-пам'ять , телевізор «Сатурн», дівіді-програвач з системою карооке. Також за кошти СТОВ «Коричинецьке» було придбано музичний центр та комп’ютер , і один комп’ютер передала Божиковецька ЗОШ у користування . А тому у школі з вересня 2004 року почав працювати комп’ютерний клас (5 комп’ютерів) і учні школи розпочали вивчення інформатики (навчальні години були виділені із варіативної складової).

Також з вересня 2004 року в школі розпочало свою роботу , під керівництвом педагога – організатора Дудник С.Л., дитячо- юнацьке об’єднання «Родина» . Дитячо – юнацьке об’єднання «Родина» мало свій статут , закони, гімн, герб. Значною мірою була покращена робота шкільного самоврядування та виховна робота в школі. В школі кожного навального року з 2003 по 2008 рік проводилось 23 – 34 загальношкільних виховних заходів. Обов’язковими кожного тижня є проведення: понеділок – загально шкільна лінійка, середа – інформаційна година, четвер – класна година, п’ятниця – підсумки за тиждень.

Загальношкільні збори

Рада ДЮО „Родина”



Голови комісій

Голови родин

Комісія „Навчання,дисципліни і порядку

Комісія „Господарська”

Комісія „Здоров”я”

Комісія „Культури і відпочинку”

Комісія „Турбота”

Родина „Струмочок”

Родина „Сонечко”

Родина „Яблучко”

Родина „Чомучки”

Родина „Козаки”

Родина „Веселка”

Родина „Дивосвіт”

Родина „Гроно калинове”

Родина „Берегиня”

Голова ДЮО

В 2004 – 2005 навчальному році, а саме у березні 2005 року, Коричинецька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів проходила державну атестацію. Коричинецька ЗОШ була проатестована на достатній рівень, що в свою чергу є досягненням всього колективу школи.

Мережа учнів школи була:

2002 – 2003 н.р. – 105 учнів;

2003 – 2004 н.р.– 112 учнів;

2004 – 2005 н.р.– 102 учні;

2005 – 2006 н.р.– 93 учня

2006 – 2007 н.р.- 84 учня;

2007 – 2008 н.р. - 78 учнів.

Педагогічні працівники школи (2006 – 2008 роки):

Римар Р.Л. – директор школи, вчитель математики і інформатики;

Чубатько Л.Л. – завуч (до серпня 2007 р.) , вчитель зарубіжної літератури та російської мови;

Якимовська В.М. – завуч (з вересня 2007 р.) , вчитель початкових класів;

Флерчук Л.С. – вчитель української мови та літератури;

Грузевич Л.В. – вчитель початкових класів;

Ткалич С.П.- вчитель початкових класів;

Нагородня С.В. – вчитель початкових класів;

Римар О.А. – бібліотекар , вчитель історії та основ правознавства;

Прокопенко О.І. – вчитель фізичної культури та трудового навчання;

Капустинська Т.В. – вчитель біології та хімії;

Дудник С.Л. – педагог – організатор , вчитель музики та образотворчого мистецтва;

Ходаніцька З.Ф. – вчитель математики та фізики (по сумісництву);

Добжанська Г.Я. – вчитель географії (по сумісництву)

Технічні працівники школи (2006 – 2008 роки):

Гордєєва В.М. – технічний працівник;

Пекна Т.В. – технічний працівник;

Супруновський О.А. – технічний працівник , робітник по ремонту;

Шкарпіта Л.Я. – сторож;

Яровий А.В. – кочегар (на постійній основі)

Абраменко Н.С. – кухар

Добжанський А.В. – завгосп (до вересня 2007 року)

З вересня 2004 року при школі було відновлено роботу дошкільної різновікової групи . Дошкільної освітою були охоплені діти від 3 років. Для дошкільної різновікової групи були виділені 2 кімнати: навчально- ігрова та кімната відпочинку. Працівники дошкільної групи: Дидова Г.С. – вихователь (0,75 ст.), технічний працівник(0,25 ст.); Довбиус О.П. – вихователь (0,75 ст.), праля (0,25 ст.); Андрійчук Л.О. – кухар (0,5 ст.), помічник вихователя (0,5 ст.) ; з січня 2007 року Романова О.В. – завгосп.

Влітку 2006 року власними силами було вмонтовано систему водопостачання школи, тому школа була вже забезпечена проточною водою.

Влітку 2007 року було розпочато будівництво внутрішніх туалетів та системи каналізації школи. До літа 2008 року в школі вмонтовано систему каналізації, рукомийники , побудовано внутрішній туалет.

Педагогічний колектив школи працює над покращенням навчально – виховного процесу. Так у 2007 – 2008 навчальному році здобутками учнів школи були: 1 місце в районній олімпіаді з трудового навчання, 2 місце в районній олімпіаді з фізики, 2 місце в районній олімпіаді з мов національних меншин, 1 «срібний колосок» в Всеукраїнському біологічному конкурсі «Колосок» , 1 сертифікат «Добрий результат» - у Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня», 2 сертифікати «відмінний результат» у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» , 1 сертифікат «добрий результат» у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», тощо..

Учні школи є активними учасниками різноманітних конкурсів художньої самодіяльності та оглядів художньої самодіяльності, де посідають призові місця.

Школярі Коричинецької ЗОШ І – ІІ ступенів є також активними учасниками різноманітних спортивних змагань, і відповідно у 2002 – 2006 роках займали різні призові місця.

Для учнів школи в закладі освіти працюють різноманітні гурти. Так у 2003 – 2008 роках в школі працювали такі гуртки: гурток художньої самодіяльності «Берегиня» , вокальний гурток, краєзнавчий гурток, гурток «Умілі руки», шахово-шашковий , легкоатлетичний, баскетбольний та інші. А також працювали факультативи з інформатики, креслення, «Стародавні цивілізації» тощо.

З січня 2007 року рішенням педагогічної ради було введено проведення фізичної зарядки для учнів школи.

З 2006 , 2007 року колектив школи активно починає працювати по впровадженню моделі "школа-родина". В 6 грудня 2008 року в школі був проведений обласний семінар , з вивчення питань впровадження української національної "школи-родини", на якому були присутні генерал-хорунжий Українського козацтва Радзієвський , завідуючий лабораторією "сільська школа" ХОІППО Буймістр Л.В. , депутати обласної ради, представники засобів масової інформації.

Наш заклад освіти , вже станом на 2008 рік, є «Школа – родина». Вивчаючи , аналізуючи досвід роботи нашої школи було відмічено у телевізійній передачі каналу «Поділля –Центр», радіо-передачі, і понад 10 друкованих публікаціях обласного і районного рівнів.
В минулому 2008 -2009 навчальному році було встановлено електричний бойлер для цього було використано додатково понад 150 грн позабюджетних коштів (придбання різних вентилів , прокладок тощо).
В кінці осінніх канікул 2009 р. було школу підключено до швидкісного мобільного інтернету, вартість підключення із переплатою за 2 місяці роботи становить 1200 грн. Дані кошти було винайдено таким чином : 600 грн із коштів які заробила школа на яблуках і 600 грн. було дано школі приватними підприємцями Теслюками.

Наш заклад освіти є «Школа – родина». Відповідно до цього було в лютому 2011 року розроблено проект розвитку на 5 років «школа – родина» та подана заявка для участі в експерименті «школа – родина» на базі загальноосвітніх шкіл І – ІІ ступенів.
В минулому році для потреб школи було придбано за рахунок РАЙВО котли для котельні школи , електроплита (грудень - січень2011р.) , холодильник серпень 2010 р., нові меблі (мякі стільці для актового залу, стільці для їдальні, меблева стінка, шифер разом на суму 40820 грн, 50 коп.
Восени 2010 року було здійснено придбання будівельних матеріалів для перекриття веранди школи , а саме шифер, цвяхи (РАЙВО), балки, крокви, шалівка (спонсорська допомога Вовковинецького державного лісництва). Відповідно ремонт покрівлі було виконано весною 2011 року.
Провівши аналіз використання коштів школою по основних статтях за 2011 бюджетний рік , то слід зазначити такі цифри:
На зарплату - 454,8 тис. Грн.
На нарахування – 165,5 тис. Грн.
На енергоносії – 66,4 тис.грн
На харчування - 9,2 тис. Грн.
На оздоровлення -2.,7 тис грн.
Разом 688,6 тис. Грн.

В середньому на 1 учня – 9839 грн.
Було в січні 2011 року зхаплановано впровадження проекту енергозберігаючих технологій вартістю в 630 тис. Грн.. , була виконана проектно-кошторисна документація
Директором школи проводиться значна робота по запровадженню ІКТ в навчально – виховний процес, постійно за позабюджетні кошти забезпечує роботу в мережі інтернет та нормальну роботу всіх комп’ютерів школи. За І семестр 2011-2012 н.р. 100% вчителів пройшли тренінг за програмою «Цифрові технології» та отримали відповідні сертифікати. Шкільним тренером був – Римар Р.Л
Було розроблено та в жовтні - грудні 2011 року виконано зміни до проекту розвитку на 5 років «школа – родина» та подана заявка для участі в експерименті «школа – родина» на базі загальноосвітніх шкіл І – ІІ ступенів. В грудні 2011 р. програма затверджена сесією районної ради, виданий відповідний наказ по ХОІППО. Також дирекцією школи було пророблено роботу по перереєстрації школи та оформленні документації на землю, на що також використовувались позабюджетні кошти.
Окремо слід відмітити що в 2011 році наша школа святкувала своє 40 –річчя. Відповідно ще влітку дирекцією було розроблено основну концепцію проведення свята, розроблений був сценарій та план проведення.
А також був організований і проведений районний семінар заступників з НВР шкіл району (18 листопада). Обидва заходи були оцінені гостями школи, районним керівництвом на високому рівні. І дійсно кожен із них був чітко спланований, організований та овіяний родинним теплом , духовністю.
В І семестрі 2011 р. для потреб школи було придбано за кошти спонсорів:
1. Електронні ваги – РАЙВО
2. Цифровий фотоапарат – держадміністрація
3. радіо мікрофони – агрофірма «Хліб України»
4. телевізор за кошти - Дністер агро
5. DVD – ПП Фещук
6. Музичний центр – за кошти Нагородня Т.С. (1000грн) , Тес люки (200).
7. М’ячі – Коричинецька с/р та «Хліб України»
8. Зарядний пристрій для фотоапарата - Римар Р.Л (100)
9. карта памяті для фотоапарата – колектив школи
10 тюль для учительської – колектив школи


Влітку 2012 року було виконано капітальний ремонт надвірного туалету. В І семестрі 2012 р. для потреб школи було придбано :
1. парти та стільці (25 /50) – 13000 грн
2. 5 коп’ютерів (подарунок КНР) – 24500 грн
3. ноутбук + програмне забезпечення – 5 900 грн
Згідно плану впродовж 2002 -2012 рр. Коричинецької ЗОШ І- ІІ ст. дирекція закладу створює умови для відпочинку та оздоровлення дітей. Кожного літа при школі діє пришкільний табір з денним перебуванням «Джерельце» в якому оздоровлюються усі діти, крім випускників. Наявний статут дитячого закладу, штатний розпис, санітарний паспорт, інструкція з техніки безпеки, журнал обліку інструктажів, заяви батьків.

Кiлькiсть переглядiв: 1062

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.